7denní superkoučink s Alešem na téma:

Proč se mi děje,
co se mi
děje?

A jak to změnit?

Co získáš v 7 dnech?

👉 Pochopíš to podstatné, proč se ti dějí věci, kterým nerozumíš, ve 4 oblastech života: v práci, financích, vztazích a zdraví. Ve svém tempu se naučíš to podstatné v 7 lekcích.

👉 Při tréninku pomáhám studujícím k pochopení jednotlivých lekcí.

👉 Získáš nové vědomosti, které ti pomohou k pochopení často záhadných událostí ve tvém životě a k činění důležitých krůčků k vyřešení či pochopení tvého problému.

O studující pečuji nestandardně.

 • Vaše dotazy osobně moderuji.
 • Odpovídám na dotazy studujících.
 • V případě potřeby přidávám nové tréninky
 • Odpovídám na otázky studentů

Studuješ si, kdy chceš

Má osobní podpora

Nemusíš nikam chodit

V 7 dnech si osvojíš:

1. den: Pochopíme, proč náhody neexistují.

2. den: Jak se nastavuje mozek v dětství.

3. den: Proč se nám dějí věci ve vztahu?

4 den: Proč máme zrovna takovou práci?

5 den: Proč máme zrovna tolik peněz?

6. den: Proč máme zdraví, jaké máme?

7 den: Jak změnit svá nastavení, abych se měl lépe?

🚀 Vstupem do tréninku získáte 🚀

Doživotní vstup do členské sekce
Proč se mi děje, co se mi děje v hodnotě 10 000 Kč a nyní jen za 2 490 Kč

+

3 měsíční vstup k tréninkům v hodnotě 220 000 Kč
v mém privátním Mentoring klubu v hodnotě 990 Kč a nyní jen za 0 Kč, ve kterém získáte:

 • 3 měsíční osobní podporu pro váš trénink
 • 3 měsíční přístup k mým unikátním tréninkům
 • Moji plnou osobní podporu pro váš trénink.
 • Přístup k mým unikátním tréninkům, jenž vyučuji své klienty při koučinku za zavřenými dveřmi, které se postupně doplňují 1x za 14 dnů i podle otázek a potřeb členů.
 • Online mentoring se mnou jednou měsíčně v přímém přenosu po dobu 3 měsíců
 • 3 měsíční vstup do poradny se mnou, kde můžete položit svůj dotaz.
 • Možnost sledovat ukázky koučinku v přímém přenosu na dobrovolnících
 • A mnohem více...

Pro zdárné studium člověk potřebuje i osobní podporu. A právě tu bych vám rád nabídl ve svém privátním Mentoring klubu. Členové mají ode mě osobní péči a té si nesmírně cení. Víme přece, jak lehce se dá odpadnout od svého dobře učiněného předsevzetí.

Touto nabídkou tří měsíčního členství chci podpořit vaši touhu na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál.

Koučink se mnou stojí 10 000 Kč za jednu hodinu a vy v mém privátním klubu budete mít přístup k tomu nejlepšímu, co lidem dávám osobně při koučinku za zavřenými dveřmi.

Rekapitulace unikátní objednávky, která platí do:

Doživotní vstup do členské sekce Proč se mi děje, co se mi děje: 10 000 Kč 2 490 Kč

3 měsíční vstup do privátního Mentoring klubu: 990 Kč 0 Kč


Celkem: 10 990 Kč vč. DPH

Pouze pro vás: 2 490 Kč vč. DPH

(Po skončení této unikátní nabídky se cena vrátí na původních 10 990 Kč.)

Dlouho jsem hledal odhodlání abych ve svém životě změnil to co mě trápí. Přes webinář "Proč se mi dějě co se mi děje", jsem se dostal ke koučinku s paní Hanou. I když jsem očekával, že mi koučink může pomoc, realita předčila mé očekávání. Z každého koučinku jsem domů jezdil nabitý energií a odhodláním změnit svůj život k lepšímu. Paní Hana vám nebude konkrétně radit co dělat a co ne, ale umě vás navede tak aby jste si sami uvědomili co v životě chcete a naučí vás jak svoje špatné automatismy měnit. Přepisovat svoje špatné nastavení je dlouhá cesta na kterou potřebujete toho správného průvodce. Já měl to štestí že tím průvodcem mi byla právě koučka Hana. Díky ní teď postupně přebírám život do svých rukou. Ještě jednou vám za všechno moc děkuji. Ještě jednou vám za vše moc děkuji. Bylo mi ctí.
Mirek
Tak tedy, ahoj. Pár dní s manželem sledujeme Tvá videa a musíme říct, díky 🙏 Historicky mám za sebou velkou dávku školení, mentoru atd. Až toho bylo moc. Čas však plynul, na mé hlavě přibývá bilych vlasů, mnoho let si hraju na borkyni 🤣a teď nastala ta pravá chvíle, kdy jsem ochotna opět poslouchat a následně použít pár velikých životních pravd. Forma i délka videí super, občasné okoreneni sprostými slovy taky. Přesně jak to má být jasně, stručně a moooc trefně. Objevila jsem ve svém životě zbytky bordelu na úklid a tak jsem si dnes koupila Tvou knihu a těším se na prima víkendové počtení. Tudíž nic nepotřebuji, jen chci říct Díky! 😉
Katka
Ahoj, ešte som len na druhej lekcii a už teraz som úžasnuta jak mozog funguje. Dlhšie sa zaoberám myšlienkami a podvedomim ale nikde som nič nepočula o mozgu, že ako to celé funguje. Nechápala som svoje správanie. Keďže sme to doma mali strašne kvôli tomu jak sa k nám choval otec mne sa tým pádom utvorili zle programi, kvôli čomu som sa správala, ako som sa správala. Neznášala som sa kvôli tomu. Nechápala som prečo sa chovám tak divne. Teraz to už viem a normálne som si dokázala odpustiť a citim ako keby mi kameň padol zo srdca. Len keď bolo to cvičenie na konci o detctve že ako sa k nám správali a tieto otázky čím som si na to všetko zas spomenula a to spôsobilo že cítim zas hroznú nenávisť, strach a smútok hádam až depku. Je to v poriadku? Alebo som zle spravila toto cvičenie?
Lucka
Dobrý den pane Kalino, moc děkuji za Vaše video. Moc si toho vážím. Všechna videa i blogy jsou pro mě v tuto chvíli velice inspirující. Jsem na startovní čáře a ve svém pokročilejším věku se chci pokusit změnit věci, které mě dostávaly do kolen i níže. Objevil jste se mi ve chvíli, kdy jsem myslela, že je se mnou konec, vyčerpáním padnu a už nevstanu. Dostala jsem se do situace, kdy jsem nevěděla kdo jsem, co budu dělat, co vlastně umím a že na nic už nemám sílu. Jenom poslechem jsem si uvědomila, že snad už tuším, proč jsem na sobě nechala vše dopustit a nyní na 100% vím, že už nechci, aby se to někdy opakovalo. Současná situace mi umožňuje vstávat z popela, nabírat sílu a začít na sobě pracovat. A hlavně jak říkáte nevzdávat se a dojít, kam mi budou stačit síly. Hlavně pokusit se a vytrvat. Ještě jednou děkuji za Vaše slova, která jsou pro mě a nejen pro mě velikou nadějí. Přeji hezký den.