7denní superkoučink s Alešem na téma:

Emoční rovnice
základy

Pochopte, jak změnit své emoční nastavení.

Trénink v hodnotě 2490 Kč nyní pro vás za 99 Kč.

Co získáš v 7 dnech?

👉 Pochopíš to podstatné o Emočních rovnicích. Jak programy vznikají, jak se vyrábějí protiprogramy a jak se vkládají do hlavy, aby se smazaly ty špatné. Ve svém tempu se naučíš to podstatné v 7 lekcích.

👉 Při tréninku pomáhám studujicím k pochopení jednotlivých lekcí.

👉 Po dobu 7 dnů se budeme učit novým vědomostem, které ti pomohou k činění důležitých krůčků k vyřešení či pochopení tvého problému.

V 7 dnech si osvojíš:

Den 1: Na co máme vlastně nárok?

Den 2: Proč mozek člověka lže? + Co musíme pochopit o našem podvědomí?

Den 3: Kdo podvědomí programuje a jaký je vliv minulosti? + Jak vypadá program, který ovládá to, co máme a nemáme?

Den 4: Proč někteří mají a jiní nemají? + Za vašimi prožitky stojí vždy nějaký program.

Den 5: Jaká je nejlepší navigace na cestě k našim cílům? + Pozitivní přemýšlení a meditace.

Den 6: Proč si sami sobě schvalujeme nudnou práci a málo peněz? + Proč tolerujeme špatné vztahy?

Den 7: K čemu se Emoční rovnice hodí a co se pomocí nich dá vyřešit? + Jak co nejrychleji přeprogramovat své podvědomí? + Ukázky hledání a vytváření protiprogramů.

Studuješ si, kdy chceš

Má osobní podpora

Nemusíš nikam chodit

O studujicí pečuji nestandardně.

  • Vaše dotazy osobně moderuji.
  • Odpovídám na dotazy studujicích.
  • V případě potřeby přidávám nové tréninky
  • Odpovídám na otázky studentů

Trénink v hodnotě 2490 Kč
nyní pro vás za 99 Kč.

Získejte přístup ke studiu hned teď.

Ahoj, ešte som len na druhej lekcii a už teraz som úžasnuta jak mozog funguje. Dlhšie sa zaoberám myšlienkami a podvedomim ale nikde som nič nepočula o mozgu, že ako to celé funguje. Nechápala som svoje správanie. Keďže sme to doma mali strašne kvôli tomu jak sa k nám choval otec mne sa tým pádom utvorili zle programi, kvôli čomu som sa správala, ako som sa správala. Neznášala som sa kvôli tomu. Nechápala som prečo sa chovám tak divne. Teraz to už viem a normálne som si dokázala odpustiť a citim ako keby mi kameň padol zo srdca. Len keď bolo to cvičenie na konci o detctve že ako sa k nám správali a tieto otázky čím som si na to všetko zas spomenula a to spôsobilo že cítim zas hroznú nenávisť, strach a smútok hádam až depku. Je to v poriadku? Alebo som zle spravila toto cvičenie?
Lucka
Tak tedy, ahoj. Pár dní s manželem sledujeme Tvá videa a musíme říct, díky 🙏 Historicky mám za sebou velkou dávku školení, mentoru atd. Až toho bylo moc. Čas však plynul, na mé hlavě přibývá bilych vlasů, mnoho let si hraju na borkyni 🤣a teď nastala ta pravá chvíle, kdy jsem ochotna opět poslouchat a následně použít pár velikých životních pravd. Forma i délka videí super, občasné okoreneni sprostými slovy taky. Přesně jak to má být jasně, stručně a moooc trefně. Objevila jsem ve svém životě zbytky bordelu na úklid a tak jsem si dnes koupila Tvou knihu a těším se na prima víkendové počtení. Tudíž nic nepotřebuji, jen chci říct Díky! 😉
Katka
Dobrý den pane Kalino, moc děkuji za Vaše video. Moc si toho vážím. Všechna videa i blogy jsou pro mě v tuto chvíli velice inspirující. Jsem na startovní čáře a ve svém pokročilejším věku se chci pokusit změnit věci, které mě dostávaly do kolen i níže. Objevil jste se mi ve chvíli, kdy jsem myslela, že je se mnou konec, vyčerpáním padnu a už nevstanu. Dostala jsem se do situace, kdy jsem nevěděla kdo jsem, co budu dělat, co vlastně umím a že na nic už nemám sílu. Jenom poslechem jsem si uvědomila, že snad už tuším, proč jsem na sobě nechala vše dopustit a nyní na 100% vím, že už nechci, aby se to někdy opakovalo. Současná situace mi umožňuje vstávat z popela, nabírat sílu a začít na sobě pracovat. A hlavně jak říkáte nevzdávat se a dojít, kam mi budou stačit síly. Hlavně pokusit se a vytrvat. Ještě jednou děkuji za Vaše slova, která jsou pro mě a nejen pro mě velikou nadějí. Přeji hezký den.