KNIHA EMOČNÍ ROVNICE

Nejenom o vzorcích ve vaší hlavě!

20 % světové populace trpí depresemi na takové úrovni že své problémy řeší ANTIDEPRESIVY! A co vy, chcete patřit mezi ně?

Nechcete že ano? Přidejte se k více než 25 000 lidem, kteří pomocí knihy Emoční rovnice zjistili, jak ovládat svůj mozek svou vlastní pomocí bez zasahování farmaceutických prostředků.

Bonusy ke knize:

  • POŠTOVNÉ ZDARMA.
  • PODPIS AUTORA ZDARMA.

Proč byste si knihu měli zakoupit zrovna odemně? 

Aleš Kalina

Autor patentované metody Emoční rovnice
Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale s nepřízní osudu jsem se nehodlal smířit. Slíbil jsem si v roce 1994, že dokud nad nepřízní nevyhraji, tak se nevzdám. Díky svému slibu jsem objevil způsoby, jak se poprat s nastaveními v hlavě, jenž nás vedou ke špatným rozhodnutím a následně k nepříjemným zkušenostem. Své myšlenky jsem zformuloval do výukových programů, které nyní předkládám i vám.

Reference spokojených čtenářů

Co o této knize řekli sami čtenáři?
Začtěte se do několika recenzí osob, kterým tato kniha pomohla.

HankaSouhlasím s názorem autora knihy, že více než fyzické nemoci nás ohrožují psychické kolapsy jedince. Pokud se podíváte po okolí, zcela jistě (při pozorném pohledu) uvidíte totéž. Vnitřní tlaky, sžíravá nespokojenost - s prací, partnerem nebo bez partnera - výčet by byl dlouhý. Tato kniha ukazuje možné řešení. V současné době lepší nevidím. Díky, dobrá práce :-)
Hanka
Přečetla jsem si knihu a věřím, že s ní budu umět dobře pracovat.To že emoce fungují jsem si vyzkoušela na zraku, kdy emoce dokáží zlepšit zrak. Jediné co mi vadí, že pracovní sešit není součástí knihy a až po přečtení jsem zjistila že bych si jej musela objednat zvlášť, což jsou další náklady za poštovné. Jinak kniha super.
Dana
Chci vědět, jestli se dozvím, jak opravdu vše změnit a jak pomocí emočních rovnic, jestli je to opravdu zázrak
Martina
Dobrý den, jsem moc ráda, že existují takoví lidé jako vy, kteří se snaží pomoci druhým ve zlepšování jejich života. Objednala jsem si vaše knížky a od té doby pracuji na svém životě.
Jana S.