NÁVOD, JAK SE ZBAVIT

špatných nastavení z minulosti v oblasti peněz nalezením a smazáním programů, které v té době vznikly a brání vám v dosažení spolehlivé finanční jistoty.

Možná že jste v minulosti udělali rozhodnutí získat ve svém životě dostatek peněz.

Slýcháte ze všech stran, že udělat si v životě dobře a plnit si své sny bez omezení by nemělo být zase tak náročné a je pro každého. Kupujete knihy a přečetli jste již mnoho článků a doporučení, jak se ke svým finančním cílům dostat.

Někde doma máte svoji nástěnku vizí a pohlížíte na ni často a ve svých představách máte jasno, souzníte se svým finančním cílem a jste absolutně přesvědčeni o tom, že ho dosáhnete.

Váš hlavní cíl však zůstává stále v nedohlednu. Kde nic tu nic. Roky se snažíte a vynakládáte úsilí, ale cíl zůstává pouze na nástěnce vizí.

Nejčastějším úskalím v získávání svých finančních cílů není si je stanovit, ale umět jich dosáhnout. Určitě jste si stanovili dobře své finanční cíle a víte, kam se chcete dostat. Udělali jste i první kroky k jejich dosažení. Vždy se ale něco stane a vy zůstanete stát na půli cesty anebo nemáte dostatek sil pokračovat v naplňování.

Tak se stále znova a znova vydáváte k nalezení lepší finanční budoucnosti či k získání práce, která by vám váš finanční cíl naplnila. Kdesi v koutě své duše ale víte, že chcete více a nemáte chuť paběrkovat.

Jdete rovnou ke svému cíli,

anebo vás něco drží zpět?

Neberte mě prosím špatně. Určitě jste svým cílům dali hodně. Snažili jste se, chodili na semináře. Přečetli mnoho knih. Meditovali a radili jste se s odborníky.

A naprosto chápu, že byste již rádi sklidili ovoce své práce. Pokochali se splněním svého finančního cíle a vyhlásili vítězství s Moëtem v číši.

Chcete si být jistí, že jdete správným směrem, že nemrháte časem ani penězi na získání svého cíle. Že máte k dispozici jasný návod, jak se ke svému cíli dostanete, a nikdo nebude tak silný, aby vás od vaší cesty odvedl.

Krása finančního cíle je úžasná. Splnit si jej je naplňující představa. Kochat se pohledem na svůj účet v bance a nemít strach, že nezaplatím své účty. Vstávat ráno z postele a těšit se do své práce.

👉Ano, to chceme!👈

Znám to dobře, protože jsem právě popsal, po čem jsem roky toužil, a nemohl jsem se k tomu dohrabat. Něco mi bránilo v cestě a já nevěděl co. Nevzdávejte to proto, ty cíle za to stojí! Stojí to za to, abyste v sobě cítili, že jste dosáhli toho, co jste si kdysi předsevzali.

Pepa

Podnikatel
Krásný den, pane Kalino, chtěl jsem Vám poděkovat za Vaše znalosti a za Vaše učení. Začal jsem chodit na koučink a pracovat na Emočních vzorcích. Nalezl jste techniku, která je pro mou logickou hlavu to pravé ořechové. Vaše techniky jsou velmi prosté a jednoduché a v tom je právě jejich kouzlo.

Zabralo mi více než 10 let, než jsem našel systém, jak se odblokovat v dosahování největších finančních cílů a získat úžasné věci.

Když jsem si kdysi stanovil svůj první finanční cíl, vůbec jsem netušil, jak složité bude jej získat. Kolik nepříjemností budu muset na cestě k tomuto cíli zažít. Měl jsem sice jasnou představu, ale ani ponětí, jak má nastavení mohou přenastavit programy pro jeho hledání.

Vliv starých nastavení vyhrál.

V roce 1992 jsem měl úplně jasnou představu o tom, že budu vydělávat v dnešních penězích 200 000 Kč měsíčně. Začaly mi chodit pod ruce dobré nabídky práce a příležitosti. Otěže minulosti mi ale měnily moji touhu cíl získat. Až jsem vstoupil do nevhodného zaměstnání, burza se propadla, internetová bublina splaskla. Vidina pěkných peněz utonula v močále přání.

Vůbec jsem nechápal, co se se mnou děje. Jako bych byl v zajetí někoho jiného. Zotročen minulostí. Nepomáhalo úsilí ani jeho navyšování.

Stará nastavení mě držela v zajetí MÝCH OKOVŮ a já nemohl ven. Stále dokola jsem vyráběl tytéž chudé výsledky.

Nejprve jsem musel pochopit, že má hlava se nastavila na peníze v době mého dětství, kdy jsem vůbec neměl ve své moci, jak je nastavována a kdo ji nastavuje.

Musel jsem přijmout fakt, že jsem si nemohl vybrat, komu se narodím. Zda bude umět vydělávat pořádné peníze, či nikoliv. Že prostě cizí osoby přivedly malé dítě do svého domova a začaly mu předávat své vlastní vzorce chování a bylo jim jedno, jak se s jejich nastaveními budu muset poprat já, až dospěji.

V roce 2006 jsem v trápení nad neúspěchy objevil zvláštní zákonitost.

Svitlo mi, že i mně se musí opakovat události, které jsem zažíval kdysi doma. Má hlava si musí pamatovat zážitky kdysi prožité a nutit mě je prožívat stále dokola.

S pomocí této optiky můj velký stanovený finanční cíl nemohl být dosažen. Doma jsem se naučil, že pro peníze se musí stále pracovat a je jich akorát tak na to nejnutnější. Dovolené nebyly, restaurace nebyly, hodování nebylo. Pouze samá práce.

Bylo mi stále více a více jasné, že jsem otrokem své minulosti a budu stále dokola vytvářet tytéž výsledky, pokud tato minulá finanční nastavení nějak nevykořením z hlavy.

Marek z Moravy

Majitel restaurace
Rád bych sdílel zážitky, které u mne způsobila práce s Emočními rovnicemi. Před dvěma lety jsem si koupil CD o Emočních rovnicích. Jako člověk zvídavý jsem metodu hned vyzkoušel. Pracoval jsem dle instrukcí na svých rovnicích asi měsíc. Každý týden jsem pracoval na 7 rovnicích. Vše jsem si zapisoval do Excelu. Potom jsem to vše nechal být. Zdálo se mi, že se nic nezměnilo. Jak jsem byl ale překvapený, když jsem během uklízení své kanceláře našel tyto listy s Emočními rovnicemi. Spadla mi brada. Víc než půlka věcí, které jsem tenkrát před dvěma lety řešil, se začala opravdu měnit, a to dokonce směrem k novým emočním filmům, které jsem vytvořil. Tvá metoda je nesmírně účinná a funguje. Obzvláště s odstupem těch dvou let mohu potvrdit jasnou změnu k lepšímu. Tímto Ti chci poděkovat za Tvou práci a popřát hodně pohody a lásky v Tvém životě.

Nemáte-li svoji mysl vyčištěnou od svých starých finančních nastavení, budou se vám stále dokola opakovat tytéž příjmy.

Možná mi namítnete, že si ji čistíte, meditujete, pravidelně děláte své vizualizace. Cvičíte, chodíte do přírody, pozitivně myslíte. Denně děláte malé krůčky, vzděláváte se.

To jsou ale pouze částečné krůčky, které děláte ke svému cíli. Jedna podstatná věc však zůstává stále nedotknutá a nemáte ji zatím ve své moci. Touto věcí je vaše podvědomí, kde je nahraná v podobě emočních programů celá vaše minulost.

Podobně jako jste se naučili svůj mateřský jazyk, naučili jste se i dalším významným věcem. Jednou z nich je, jak dosahovat svých finančních cílů.

Zde je hlavní kámen úrazu

Vaše hlava si pamatuje z vaší minulosti vše, a prý již od 42. dne od početí. My vlastně vůbec nemáme tušení, co jsme v této své rané době prožívali a co se nám dostalo do hlavy. Každý zážitek se ale zapsal do podvědomé paměti a bude tam sedět tak dlouho, dokud jej nevymažeme.

O vašem finančním úspěchu nerozhodujete vy sami, ale vaše podvědomé nastavení

Podvědomí člověka se nastavuje od vzniku první neuronové buňky. Ta vznikla již 42. den od početí a od té doby se jich vyvíjelo 9 600 za vteřinu. Raketový nástup tvoření vašeho mozku dával možnost začít do nové struktury zapisovat všechny dostupné finanční informace.

👩‍👦Byli rodiče v době vašeho vývoje:👩‍👦

nervózní, nemilovaní, chudí, ve strachu, v nejistotě? S nízkou sebehodnotou, nedůvěřiví?

Pokud ano, všechny tyto pocity se zapsaly do vaší hlavy a ovlivňují vaši cestu k finančnímu cíli.

Představte si, že svá finanční nastavení necháte v sobě klidně spát i nadále

Minulost jsme si nemohli vybrat jinou. Narodili jsme se, kde jsme se narodili. Měli jsme rodiče, jaké jsme měli. S tím už nic neuděláme. Naši předchůdci nám nastavili hlavu na peníze a nyní je už na nás, co s ní budeme dělat.

👍Můžeme nechat vše být, tak jako doposavad.👍

Pak je výsledek zaručený. Stačí se podívat na své předchozí příjmy.

Podobně budou vypadat i příjmy nadcházející. Nepotřebujeme vědmu, abychom věděli, jak se naše finanční zkušenosti budou vyvíjet dále.

ZJISTĚTE 2 hlavní důvody, proč vám cesta k finančnímu cíli trvá tak dlouho

 • 1. Nejprve pochopte, že když vyslovíte své finanční přání, váš mozek je vyhodnotí, zda proveditelné podle jeho vlastních nastavení z minulosti. Je mu úplně jedno, zda vás dovede k jinému cíli a k přání někoho jiného. V naší hlavě sedí jakýsi editor přání, který má za cíl dohlížet, zda se neubíráte někam jinam, než je stanoveno.
 • 2. Když už editor přání povolí, jak se k cíli dostat, nemáme dostatek dovedností a sil se promyšleně posouvat k vytoužené destinaci.

Proto je potřeba mít systém na mazání starých nastavení z hlavy i na postupné dostávání se k zadanému cíli.

Aby se program z minulosti dostal z hlavy pryč, je potřeba vědět, jak na to. Mozek není ochoten mazat, co v sobě dlouhé roky nosí.

Lenka

Kadeřnice
Jsem moc ráda, že jsem se setkala s tak výjimečným člověkem, jakým Aleš je, a díky jeho metodě Emočních rovnic jsem si nejenom zvýšila sebevědomí, ale změnil se mi i celý život.

Odhalte si své staré finanční PROGRAMY a získejte doživotní návod na finanční jistotu

Jen si zkuste představit, jaké by to bylo, kdyby vás vaše stará finanční nastavení již neomezovala. Stanovili byste si svůj pěkný finanční cíl a od své hlavy byste dostávali přesné instrukce, jak se k němu dostat.

 • Objevili byste nové finanční příležitosti.

 • Začaly by k vám chodit nové nápady pro získání peněz.

 • Našli byste odvahu odejít konečně ze své práce a vydat se na cestu podle svého talentu.

 • Podařilo by se vám konečně správně investovat a neprodělat.

💁Jak byste se cítili, kdybyste tohle všechno mohli mít a znali k tomu cestu?💁

Přestaňte experimentovat a neztrácejte zbytečně čas

Roky jsem strávil různými experimenty, abych získal své finanční cíle. Četl jsem různé strategie finančního úspěchu a hledal vhodné poradce. Přebíral jsem jejich nauky a aplikoval jsem je do svého života.

Mám doma stoh papírů popsaných z obou stran o tom, co bych měl dělat, jak bych to měl dělat. Co je důležité na cestě k cíli. Stále jsem ale zůstával na tomtéž bodě. Sice jsem se hodně snažil, ale nic mě nevedlo k tomu, co jsem opravdu chtěl.

Až teprve s použitím systému odstraňování zakořeněných nastavení z minulosti ze své hlavy se mi začalo dařit lépe. Naučil jsem se hledat zapsané programy z mé minulosti a mazal je kousek po kousku.

❌Špatné finanční programy,❌

které vznikaly roky doma s mou mámou a otcem, jsem postupně odstraňoval ze své podvědomé paměti.

Konečně můj mozek začal pracovat lépe

Odstranění starých finančních programů z hlavy způsobuje zázraky. Hlava začíná pracovat jinak a je schopna vidět věci, které předtím neviděla.

💥Nové příležitosti, nové partnery, nové investice,
nové kamarády, nové sporty atd.💥

Zpozoroval jsem, že mi začaly do života chodit nové a lepší příležitosti. Začal jsem lépe pracovat ve svém podnikání a odkládat mnohem více peněz.

S novými programy v hlavě jsem se i více upokojil a začal prožívat větší klid v duši.

Začal jsem být více a více přesvědčený, že se ke svým dlouho nedosažitelným cílům dostanu.

Dobrá rada a předsevzetí nemusí fungovat

Dobrá rada nad zlato, to je pravda. Dobře nám může posloužit člověk, který nám poskytne dobrý vhled do situace a nakopne nás do zadku na naší cestě k cíli.

Zjistil jsem, že v některých případech je rada a předsevzetí málo. Jsme ovládáni autopilotními programy, a aniž bychom o tom věděli, jsme strkáni někam jinam, než bychom chtěli. Změnu kursu poznáme až později, kdy si opět uvědomíme, že nejsme tam, kde bychom chtěli být.

⁉A víte proč?⁉

Pokud se dobrá rada a předsevzetí dostane do rozporu s nastavením (programem) z minulosti, tento program má vždy v rozhodování přednost. Minulost si vzala všechna esa a bude nás trumfovat, dokud jí její esa nesebereme. To učiníme tak, že smažeme řídící programy es z její paměti.

Jakub

Manažer
Dobrý den, pane Kalino, chtěl bych Vám moc poděkovat. Před dvěma lety jsem byl ve špatné situaci. Nemohl jsem najít práci, vyhodili mne z univerzity a na účtu nula. Absolutně jsem nevěděl, co budu dělat. Nechápal jsem, jak jsem tohle mohl dopustit a jak se to všechno vlastně stalo. Ať jsem dělal, co jsem dělal, pořád se mi nedařilo. Tenkrát jsem si koupil Vaše CD. Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřil. Po dvou letech s Emočními rovnicemi? Jsem zpátky na univerzitě s nadprůměrnými výsledky, mám dvě práce, 200 000 Kč na účtu a krásnou holku. Je mi 23 let. To hezké přišlo stejně nepozorovaně jako to špatné. Nevím sice přesně, jestli za to můžou rovnice, ale nic jiného mě nenapadá. Děje se mi přesně to, co popisujete, že se má dít, když člověk pracuje s rovnicemi. Zaplatil jsem sice jen 350 korun, ale skutečná hodnota se nedá vyčíslit. Přeji Vám, Aleši, ať se Vám ve všem daří, a ještě jednou děkuji.

Pro svůj život musíme chtít finanční hojnost

Dopřejte si pro svůj život hojnost, kterou v hloubi své duše již dávno chcete. Prožijte si splnění svých cílů odpoutáním se od minulosti. Od blokačních finančních programů, které vám akorát kazí život.

Každý špatný finanční program je jednou prožitá bolest. Každý program se bude někde opakovat ve vašem životě. Ale již nemusí.

🔧Dnes dostáváte do rukou nástroj,🔧

který vám ukáže, jak tyto špatné finanční programy mazat z hlavy, a již nikdy se jimi nebudete muset zabývat.

Co kdyby se vám dařilo finančně lépe?

Často jsem slýchával, že někteří lidé mají magický dotek. Na co sáhnou, to se jim daří, na co pomyslí, to fičí. Na co se podívají, z toho se stává okamžitě zlato.

Roky jsem nechápal, proč tento dotek nemám taky, připadal jsem si prašivý. Proč jiní mají, a já ne. Proč jiní dosahují svých finančních cílů mnohem rychleji, a já se stále plácám v bahně.

Mohl jsem se uvizualizovat a umeditovat k smrti, uplánovat do detailů, a stejně nic.

Představa, že budu moci mít konečně všechny své finanční cíle, mě naplňovala takovou silou, že jsem se nikdy nevzdal a hledal, jak změnit své podvědomí, aby se mnou spolupracovalo a nekazilo mé nadšení pro hojnost bariérami.

Dnes už je mi jasné, že mohu mít, co si do svých cílů zadám. Stačí najít blokační programy a smazat je a pak mít jednoduchý systém denních úkolů pro postupné dosahování cíle.

💫Zní to jednoduše?💫

Ano. Jednoduchost přece všichni chceme. Složité systémy jsou protivné a vyhoříme u nich záhy po jejich nastartování.

👉Představuji vám jedinečný online trénink „Jak hledat a mazat zaryté finanční programy v podvědomí“👈

Tento trénink je VIP vstupenkou do kuchyně mé celoživotní práce. Pozorování lidského chování, úspěchů a neúspěchů. Zabývám se tím roky, abych zjistil, proč se některým daří a jiným ne. Co stojí za schopností být úspěšným a dosahovat předsevzetí a tužby.

🚀Dnes s vámi sdílím svůj jedinečný vynález,🚀

který mi denně pomáhá narovnat můj život k mým cílům. Osobně vás chci učit, jak si s vašimi starými nastaveními poradit a vykořenit je z vaší hlavy, aby vás již více neotravovala.

Představuji vám promyšlený systém práce s nejsilnějším počítačem na světě (lidským mozkem), aby vás začal poslouchat na slovo a neodporoval vašim touhám a cílům. Netrápil vás pocitem viny a nedokonalosti. Neubíral vám tolik potřebnou sílu odváděním pozornosti na akci s nižší prioritou.

Vteřiny času jsou zrnka písku a musíme je využívat pečlivě. Je potřeba mít systém

Představte si písek na pláži. Každé zrnko písku je maličký kousek zlata. Každá vteřina času je jako zrnko písku. Ze vteřin času můžeme poskládat velkou zlatou věc. Musíme ale ty vteřiny seskupit k sobě a pracovat promyšleně na cestě k našemu cíli.

Necháme-li se svou hlavou odvádět k jiným aktivitám, které nesouvisí s naší cestou k cíli, prokrastinujeme, odkládáme dosažení svého cíle.

Přelomový systém, který vás posune k finanční prosperitě

 • V 19 lekcích tréninku vám představím pokročilý systém, který když uvedete v praxi, dokáže vám rychle mazat nežádoucí bloky z hlavy, a tak přivést váš mozek k novým myšlenkám a závěrům.

 • Mazáním škodlivého softwaru z hlavy dáte prostor pro novou výrobu myšlenek a otevřete pro sebe brány nových příležitostí. Je to pouze vaše hlava, která – pokud si necháte starou – vidí věci podobně jako vaši předci. Ti vám ji nastavili podle jejich vlastních programů.

Získejte jednoduchý návod na vyhledání

a mazání finančních bloků z hlavy

 • V první sérii videí se budeme učit, jak pracuje náš mozek. Jak vznikají emoce a pomaličku se seznámíme s pojmy „emoční kuchyně v hlavě“. Jaké zákonitosti mozek používá pro výrobu emocí. Naučíme se chápat princip emočních čísel a proč jsou tak důležitá. Zavedeme 4 oblasti, podle kterých se ukládané emoce třídí.

 • V druhé sérii videí se budeme učit, co je to Emoční rovnice – program zapsaný v podvědomí. Jak vznikl a jak se ukládá. Jak jej poznáme. Podíváme se na rozpoznávání programů ve 4 oblastech podvědomí.

 • Ve třetí části videí se naučíme testovat, zda jsme programy našli správně. Osvojíme si způsob, jak vyrábět mazací protiprogramy, které později zajistí vymazání starého programu z minulosti ze synaptické mapy v hlavě.

 • Ve čtvrté části videí přejdeme k nauce vkládání nových programů do hlavy tak, aby se vytvořily nové synapse. Zbrusu nové spojení mezi neurony, jež způsobí revoluci v hlavě a přenastaví stará spojení tak, aby nemohla být používána při výrobě emocí, a následně k rozhodování.

 • V nástavbovém vzdělávání dostanete ještě mnohem více. Připravil jsem pro vás navíc 14 vzdělávacích lekcí, kde se naučíte další věci o své hlavě a práci podvědomí.

A proč vlastně toto všechno dělám?

Chci, aby již nikdo nemusel zbytečně finančně trpět a ztrácet čas pomalými metodami. Aby měl k dispozici nástroje, které jsem otestoval na sobě a denně je používám. Emoční rovnice je ucelený systém, který jsem za posledních 10 let otestoval na stovkách klientů. A můj systém je funkční.

Tomáš

Nadšený sportovec
Nevěřil bych tomu, jak to krásně funguje! Taková jednoduchá metoda, tyhle rovnice… Neskutečný. Je mi božsky :-). Děkuji!

Podívejte se, co Emoční rovnice umí

Výhody, které získáte vstupem do studia

 • Naučíte se velmi dobře ovládat svůj mozek.
 • Naučíte se hledat hlavní finanční bloky, které vám brání v naplnění finančního cíle.
 • Naučíte se hledat škodlivé finanční Emoční rovnice.
 • Naučíte se, jak Emoční rovnice vymazat.
 • Naučíte se, jak využít vzniklé nepříjemné situace pro vyhledávání Emočních rovnic.
 • Vzniklé problémy si můžete hned podchytit v pracovním sešitu.
 • Ušetříte za osobní koučink.
 • A mnoho dalších výhod, které na vás již čekají.

Učte se přímo od tvůrce metody

Aleš Kalina je přední český kouč a autor metody Emočních rovnic.

Celý život se zabývá otázkou, jak být v životě spokojený a dosáhnout toho, po čem toužíme. Pochopil, že neúspěch a neštěstí nejsou hříčkou osudu, ale našeho mozku. Své myšlenky zformuloval do výukového programu „Emoční rovnice online“. Nyní máte i vy možnost vyzkoušet program, který vede ke spokojenějšímu životu.

Absolvujte celý trénink, až potom se rozhodněte! Máte moji 30denní garanci vrácení peněz.

Vstupte do tréninku nyní, projděte si celý trénink, odneste si z něj naprosté maximum, a pokud vás nepřesvědčí, napište mi a já vám vrátím celou částku zpět. Je to opravdu jednoduché. Stačí, když mi po skončení napíšete e-mail: „Aleši, promiň, ale toto není pro mě“, a vrátím vám bez odkládání celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým tréninkem jsem si naprosto jistý! Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci.

Pokud na jednu z 10 otázek odpovíte ANO, pak bude tento trénink pro vás skvělým pomocníkem.

 • Opakují se vám určité finanční situace a prožitky stále dokola?

 • Máte pocit, že jste se za poslední dobu finančně nikam moc neposunuli?

 • Odkládáte často a neumíte se proti prokrastinaci ohradit?

 • Chodí vám do života stále stejný druh příležitostí? 

 • Milujete svoji práci, ale neumíte se v ní rozvinout?

 • Máte svůj finanční plán, ale nedaří se vám ho plnit?

 • Vaše investice nerostou podle vašeho harmonogramu?

 • Neumíte si poradit s pocitem méněcennosti?

 • Máte pocit, že nevíte, proč jste se narodili?

 • Máte nízkou sebehodnotu a nedaří se vám ji navýšit?

❓❓❓ANO❓❓❓

Pokud jste odpověděli na některou z otázek ANO,
pak bude pro vás můj trénink pokladem.

A řeknu vám proč. Když najdete své finanční programy z minulosti, zjistíte, že váš problém je pouze výpočtem vaší hlavy. Že jako takový na světě není. Pouze vy jste mu dali váhu a máte pocit, že existuje. Když řídící program najdete a vymažete, problém vám zmizí. Vaše hlava nebude mít software, aby se k existenci problému znova dopočítala.

☝Osobně si dávám pevný závazek předat

vám krok za krokem to nejlepší, co jsem se za posledních 10 let o emočním programování naučil. To vám tady slibuji.

A proč vlastně toto všechno dělám?

Chci, aby již nikdo nemusel zbytečně trpět a ztrácet čas pomalými metodami. Aby měl k dispozici nástroje, které jsem otestoval na sobě a denně je používám. Emoční rovnice je ucelený systém, který jsem za posledních 10 let otestoval na stovkách klientů. A můj systém je funkční.

🚀 Vstupem do tréninku „Emoční rovnice online“ získáte 🚀

 • 20 tréninkových video lekcí
 • 20 audio nahrávek MP3
 • Interaktivní pracovní sešit speciálně naprogramovaný pro jednotlivé lekce v hodnotě 480 Kč.
 • Bonusový trénink: Jak lépe hledat a otáčet Emoční rovnice v různých situacích

Cena tohoto tréninku je 3 800 Kč vč. DPH

 

Ale vydržte chvilku

Pro zdárné studium člověk potřebuje i osobní podporu. A právě tu bych vám rád nabídl ve svém privátním Mentoring klubu. Členové mají ode mě osobní péči a té si nesmírně cení. Víme přece, jak lehce se dá odpadnout od svého dobře učiněného předsevzetí.

V mém klubu získáte to nejlepší, co mám:

 • Přístup k mým unikátním tréninkům v hodnotě 220 000 Kč, jenž vyučuji své klienty při koučinku za zavřenými dveřmi, které se postupně doplňují 1x za 14 dnů i podle otázek a potřeb členů.
 • Moji plnou osobní podporu pro váš trénink.
 • 1 hodinu s mým certifikovaným koučem.
 • Vstup do poradny se mnou, kde můžete položit svůj dotaz.
 • Možnost sledovat ukázky koučinku a hledání emočních rovnic v přímém přenosu na dobrovolnících.

Touto nabídkou členství chci podpořit vaši touhu na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál.

Koučink se mnou stojí 10 000 Kč za jednu hodinu a vy v mém privátním klubu budete mít přístup k tomu nejlepšímu, co lidem dávám osobně při koučinku za zavřenými dveřmi.

 

Členství v tomto klubu je od 330 Kč/měsíc a já vám dnes nabízím čtvrtroční členství s mojí plnou podporou a výhodami klubu za 0 Kč.

+

Celý trénink Emoční rovnice online jako bonus,

který vám zůstane navždy.

Rekapitulace unikátní nabídky, která skončí za:

Cena tréninku Emoční rovnice: 3800 Kč

Cena čtvrtročního členství v klubu: 990 Kč


Celkem: 4790 Kč

Pouze nyní můžete získat trénink Emoční rovnice online

s Mentoring klubem na čtvrt roku s mojí plnou podporou v klubu za:

1 990 Kč

(Po skončení této unikátní nabídky se cena vrátí na původních 6 770 Kč.)