JAK SE ZBAVIT OTĚŽÍ MINULOSTI?

NÁVOD JAK SE ZBAVIT

nepříjemných zážitků z minulosti nalezením a smazáním programů, které v té době vznikly a brání vám k dosažení již dávno stanovených cílů a vnitřní pohody.

Možná že jste v minulosti udělali rozhodnutí získat ve svém životě skvělého partnera, zajistit se dostatkem peněz, chodit do práce, která vás bude bavit, a disponovat zdravím, jež vám poskytne příjemný život na tomto světě.

Slýcháte ze všech stran, že udělat si v životě dobře a plnit si své sny by nemělo být zase tak náročné a je pro každého. Kupujete knihy a přečetli jste již mnoho článků a doporučení, jak se ke svým cílům dostat.

Někde doma máte svoji nástěnku vizí a pohlížíte na ni často a ve svých představách máte jasno, souzníte s cílem a jste absolutně přesvědčeni o tom, že svých cílů dosáhnete.

Nejčastějším úskalím v získávání svých cílů není si je stanovit, ale umět jich dosáhnout. Určitě jste si stanovili dobře své cíle a víte, kam se chcete dostat. Udělali jste i první kroky k jejich dosažení. Vždy se ale něco stane a vy zůstanete stát na půli cesty anebo nemáte dostatek sil pokračovat v naplňování.

Tak se stále znova a znova vydáváte k nalezení lepšího partnera, k lepší finanční budoucnosti, k získání lepší práce a zdraví. Kdesi v koutě své duše ale víte, že chcete více a nemáte chuť paběrkovat.

Jdete rovnou ke svému cíli, anebo vás něco drží zpět?

Neberte mě prosím špatně. Určitě jste svým cílům dali hodně. Snažili jste se, chodili na semináře. Přečetli mnoho knih. Meditovali a radili jste se s odborníky. A naprosto chápu, že byste již rádi sklidili ovoce své práce. Pokochali se splněním svého cíle a vyhlásili vítězství s Moetem v číši.

Chcete si být jistí, že jdete správným směrem, že nemrháte časem ani penězi na získání svého cíle. Že máte k dispozici jasný návod, jak se ke svému cíli dostanete, a nikdo nebude tak silný, aby vás od vaší cesty odvedl.

Krása cíle je úžasná. Splnit si jej je naplňující představa. Žít s vytouženým partnerem s láskou v srdci nás hřeje. Kochat se pohledem na svůj účet v bance a nemít strach, že nezaplatím své účty. Vstávat ráno z postele a těšit se do své práce.

👉Ano, to chceme!👈

Znám to dobře, protože jsem právě popsal, po čem jsem roky toužil, a nemohl jsem se k tomu dohrabat. Něco mi bránilo v cestě a já nevěděl co. Nevzdávejte to proto, ty cíle za to stojí! Stojí to za to, abyste v sobě cítili, že jste dosáhli toho, co jste si kdysi předsevzali.

Pepa

Podnikatel
Krásný den pane Kalino, chtěl jsem Vám poděkovat za Vaše znalosti a za Vaše učení. Začal jsem chodit na koučink a pracovat na Emočních vzorcích. Nalezl jste techniku, která je pro mou logickou hlavu to pravé ořechové. Vaše techniky jsou velmi prosté a jednoduché a v tom je právě jejich kouzlo.

Zabralo mi více než 10 let, než jsem našel systém, jak se odblokovat k dosahování největších cílů a získat úžasné věci.

Když jsem si kdysi stanovil svůj první cíl najít si partnerku podle svých představ, vůbec jsem netušil, jak složité to bude. Kolik nepříjemností budu muset na cestě k tomuto cíli zažít. Měl jsem sice jasnou představu, ale ani ponětí, jak minulost může přenastavit mé programy pro její hledání, aniž bych o jejím vlivu měl sebemenší tušení. Po 16 letech náš vztah padl.

Vliv minulosti vyhrál.

V roce 1992 jsem měl úplně jasnou představu o tom, že budu vydělávat v dnešních penězích 200 000 Kč měsíčně. Začaly mi chodit pod ruce dobré nabídky práce a příležitosti. Otěže minulosti mi ale měnily moji touhu cíl získat. Až jsem vstoupil do nevhodného zaměstnání, burza se propadla, internetová bublina splaskla. Vidina pěkných peněz utonula v močále přání.

Vůbec jsem nechápal, co se se mnou děje. Jako bych byl v zajetí někoho jiného. Zotročen minulostí. Úsilí nepomáhalo, ani jeho navyšování.

Minulost mě držela v zajetí SVÝCH OKOVŮ a já nemohl ven. Stále dokola jsem vyráběl ty samé výsledky.

🗝 Až jsem přišel na to, jak tyto okovy zlomit. 🗝

Nejprve jsem musel pochopit, že má hlava se nastavila v době mého dětství a já vůbec neměl ve své moci, jak je nastavována a kdo ji nastavuje.

Musel jsem přijmout fakt, že jsem si nemohl vybrat, komu se narodím. Zda bude umět ve vztazích chodit a vydělávat peníze, či nikoliv. Že prostě cizí osoby přivedly malé dítě do svého domova a začaly mu předávat své vzorce chování a bylo jim jedno, jak se s jejich nastaveními budu muset poprat já, až dospěji.

V roce 2006 jsem v trápení nad neúspěchy objevil zvláštní zákonitost.

🔁 Vše, co se lidem někdy v životě stalo, má tendenci se opakovat. 🔁

Svitlo mi, že i mně se musí opakovat události, které jsem zažíval v minulosti. Má hlava si musí pamatovat zážitky kdysi prožité a nutit mě je prožívat stále dokola.

S pomocí této optiky mi velký cíl se skvělou partnerkou přišel nedosažitelný. Nemohl jsem se dostat za prožitky vztahu ke své mámě a otci.

Podobně stanovený finanční cíl nemohl být dosažen. Doma jsem se naučil, že pro peníze se musí stále pracovat a je jich akorát tak na to nejnutnější. Dovolené nebyly, restaurace nebyly, hodování nebylo. Pouze samá práce.

Bylo mi stále více a více jasné, že jsem otrokem své minulosti a budu stále dokola vytvářet ty samé výsledky, pokud tuto minulost nějak nevykořením z hlavy.

Marek z Moravy

Majitel restaurace
Rád bych sdílel zážitky, které u mne způsobila práce s Emočními rovnicemi.Před 2 lety jsem si koupil CD o Emočních rovnicích. Jako člověk zvídavý jsem metodu hned vyzkoušel. Pracoval jsem dle instrukcí na svých rovnicích asi 1 měsíc. Každý týden jsem pracoval na 7 rovnicích. Vše jsem si zapisoval do Excelu. Potom jsem to vše nechal být. Zdálo se mi, že se nic nezměnilo. Jak jsem byl ale překvapený, když jsem během uklízení své kanceláře našel tyto listy s Emočními rovnicemi. Spadla mi brada. Víc než půlka věcí, které jsem tenkrát před 2 lety řešil se začala opravdu měnit a to dokonce směrem k novým emočním filmům, které jsem vytvořil. Tvá metoda je nesmírně účinná a funguje. Obzvláště s odstupem těch 2 let mohu potvrdit jasnou změnu k lepšímu. Tímto Ti chci poděkovat za tvou práci a popřát hodně pohody a lásky v Tvém životě.

Nemáte-li svoji mysl vyčištěnou od své MINULOSTI, budou se vám stále dokola opakovat ty samé věci

Možná mi namítnete, že si ji čistíte, meditujete, pravidelně děláte své vizualizace. Cvičíte, chodíte do přírody, pozitivně myslíte. Denně děláte malé krůčky, vzděláváte se.

To jsou ale pouze částečné krůčky, které děláte ke svému cíli. Jedna podstatná věc ale zůstává stále nedotknutá a nemáte ji zatím ve své moci. Touto věcí je vaše podvědomí, kde je nahraná v podobě emočních programů celá vaše minulost.

Podobně jako jste se naučili svůj mateřský jazyk, naučili jste se i dalším významným věcem. Jednou z nich je, jak dosahovat svých cílů.

❓Cíle si určitě umíte stanovit a přesně víte, co chcete. Ale…❓

Zde je hlavní kámen úrazu

Vaše hlava si pamatuje z vaší minulosti vše a prý již od 42. dne od početí. My vlastně vůbec nemáme tušení, co jsme v této své rané době prožívali a co se nám dostalo do hlavy. Každý zážitek se ale zapsal do podvědomé paměti a bude tam sedět tak dlouho, dokud jej nevymažeme.

O vašem úspěchu nerozhodujete vy sami, ale vaše podvědomí.

Podvědomí člověka se nastavuje od vzniku první neuronové buňky. Ta vznikla již 42. den od početí a od té doby se jich vyvíjelo 9 600 za vteřinu. Raketový nástup tvoření vašeho mozku dával možnost začít do nové struktury zapisovat všechny dostupné informace.

👩‍👦Byla máma v době vašeho vývoje:👩‍👦

nervózní, nemilovaná, chudá, ve strachu, v nejistotě? S nízkou sebehodnotou, nedůvěřivá?

Pokud ano, všechny tyto pocity se zapsaly do vaší hlavy a ovlivňují vaši cestu k cíli.

Představte si, že svoji minulost necháte v sobě klidně spát i nadále

Minulost jsme si nemohli vybrat jinou. Narodili jsme se, kde jsme se narodili. Měli jsme rodiče, jaké jsme měli. S tím už nic neuděláme. Naši předchůdci nám nastavili hlavu a je už nyní na nás, co s ní budeme dělat.

👍Můžeme nechat vše být, tak jako doposavad.👍

Pak je výsledek zaručený. Stačí se podívat na svá předchozí léta. Podobně budou vypadat i léta nadcházející. Nepotřebujeme vědmu, abychom věděli, jak se naše zkušenosti budou vyvíjet dále.

ZJISTĚTE 2 hlavní důvody, proč vám cesta k cíli trvá tak dlouho

 • 1. Nejprve pochopte, že když vyslovíte své přání, váš mozek je vyhodnotí, zda je proveditelné podle jeho vlastních nastavení z minulosti. Je mu úplně jedno, zda vás dovede k jinému cíli a k přání někoho jiného. V naší hlavě sedí jakýsi editor přání, který má za cíl dohlížet, zda se neubíráte někam jinam, než je stanoveno.
 • 2. Když už editor přání povolí, jak se k cíli dostat, nemáme dostatek dovedností a sil se promyšleně posouvat k vytoužené destinaci.

Proto je potřeba mít systém na mazání starých nastavení z hlavy i na postupné dostávání se k zadanému cíli.

Aby se program z minulosti dostal z hlavy pryč, je potřeba vědět, jak na to. Mozek není ochoten mazat, co v sobě dlouhé roky nosí.

Lenka

Kadeřnice
Jsem moc ráda, že jsem se setkala s tak výjimečným člověkem, jakým Aleš je, a díky jeho metodě Emočních rovnic jsem si nejenom zvýšila sebevědomí, ale změnil se mi i celý život.

Odhalte si své PROGRAMY Z MINULOSTI a získejte doživotní návod na úspěch a pohodu

Jen si zkuste představit, jaké by to bylo, kdyby vás vaše minulost již neomezovala. Stanovili byste si svůj cíl a od své hlavy byste dostávali přesné instrukce, jak se k němu dostat.

 • Objevili byste svoji dlouho hledanou partnerku a mohli byste ji bez obav oslovit.
 • Začaly by k vám chodit nové nápady pro získání peněz, které jste si stanovili.
 • Našli byste odvahu odejít konečně ze své práce a vydat se na cestu podle svého talentu.
 • Podařilo by se vám konečně zhubnout a získat tělo podle svých očekávání.

💁Jak byste se cítili, kdybyste tohle všechno mohli mít a znali k tomu cestu?💁

Přestaňte experimentovat a neztrácejte zbytečně čas

Roky jsem strávil různými experimenty, abych získal své cíle. Četl jsem různé strategie úspěchu a hledal motivátory. Přebíral jsem jejich nauky a aplikoval jsem je do svého života.

Mám doma stoh papírů popsaných z obou stran o tom, co bych měl dělat, jak bych to měl dělat. Co je důležité na cestě k cíli. Stále jsem ale zůstával na tom samém bodě. Sice jsem se hodně snažil, ale nic mě nevedlo k tomu, co jsem opravdu chtěl.

Až teprve s použitím systému odstraňování vkořeněné minulosti ze své hlavy se mi začalo lépe dařit. Naučil jsem se hledat zapsané programy z mé minulosti a mazal je kousek po kousku.

❌Špatné programy,❌

které vznikaly ve vztahu s mou mámou a otcem, jsem postupně odstraňoval ze své podvědomé paměti.

Konečně můj mozek začal pracovat lépe

Odstranění starých programů z hlavy způsobuje zázraky. Hlava začíná pracovat jinak a je schopna vidět věci, které předtím neviděla.

💥Nové příležitosti, nové partnery, nové investice,
nové kamarády, nové sporty atd.💥

Zpozoroval jsem, že mi začaly do života chodit nové a lepší ženy. Nemusel jsem již tolik trpět v důsledku jejich chování. Začal jsem lépe pracovat ve svém podnikání a odkládat mnohem více peněz.

S novými programy v hlavě jsem se i více upokojil a začal prožívat větší klid v duši.

Začal jsem být více a více přesvědčený, že se ke svým dlouho nedosažitelným cílům dostanu.

Dobrá rada a předsevzetí nemusí fungovat

Dobrá rada nad zlato, to je pravda. Dobře nám může posloužit člověk, který nám poskytne dobrý vhled do situace a nakopne nás do zadku na naší cestě k cíli.

Zjistil jsem, že v některých případech je rada a předsevzetí málo. Jsme ovládáni autopilotními programy, a aniž bychom věděli, jsme strkáni někam jinam, než bychom chtěli. Změnu kursu poznáme až později, kdy si opět uvědomíme, že nejsme tam, kde bychom chtěli.

⁉A víte proč?⁉

Pokud se dobrá rada a předsevzetí dostane do rozporu s programem z minulosti, tento program má vždy v rozhodování přednost. Minulost si vzala všechna esa a bude nás trumfovat, dokud jí její esa nesebereme. To učiníme tak, že smažeme řídící programy es z její paměti.

Jakub

Manažer
Dobrý den pane Kalino, chtěl bych vám moc poděkovat. Před dvěma lety jsem byl v špatné situaci. Nemohl jsem najít práci, vyhodili mne z univerzity a na účtu nula. Absolutně jsem nevěděl, co budu dělat. Nechápal jsem, jak jsem tohle mohl dopustit a jak se to všechno vlastně stalo. Ať jsem dělal, co jsem dělal, pořád se mi nedařilo. Tenkrát jsem si koupil vaše CD. Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřil. Po dvou letech s Emočními rovnicemi? Jsem zpátky na univerzitě s nadprůměrnými výsledky, mám dvě práce, 200 000 Kč na účtu a krásnou holku. Je mi 23 let. To hezké přišlo stejně nepozorovaně jako to špatné. Nevím sice přesně, jestli za to můžou rovnice, ale nic jiného mě nenapadá. Děje se mi přesně to, co popisujete, že se má dít, když člověk pracuje s rovnicemi. Zaplatil jsem sice jen 350 korun, ale skutečná hodnota se nedá vyčíslit. Přeji Vám Aleši, ať se Vám ve všem daří a ještě jednou děkuji.

Pro svůj život musíme chtít to nejlepší

Dopřejte si pro svůj život to, co v hloubi své duše chcete. Prožijte si splnění svých cílů odpoutáním se od minulosti. Od blokačních programů, které vám akorát kazí život.

Každý špatný program je jednou prožitá bolest. Každý program se bude někde opakovat ve vašem životě. Ale již nemusí.

🔧Dnes dostáváte do rukou nástroj,🔧

který vám ukáže, jak tyto špatné programy mazat z hlavy a již nikdy se s nimi nebudete muset zabývat.

Co kdyby se vám dařilo úplně všechno?

Často jsem slýchával, že někteří lidé mají magický dotek. Na co sáhnout, to se jim daří, na co pomyslí, to fičí. Na co se podívají, z toho se stává okamžitě zlato.

Roky jsem nechápal, proč tento dotek nemám taky, připadal jsem si prašivý. Proč jiní mají a já ne. Proč jiní dosahují mých cílů mnohem rychleji a já se stále plácám v bahně. Mohl jsem se uvizualizovat a umeditovat k smrti, uplánovat do detailů, a stejně nic.

Představa, že budu moci mít konečně všechny své cíle, mě naplňovala takovou silou, že jsem se nikdy nevzdal a hledal, jak změnit své podvědomí, aby se mnou spolupracovalo a nekazilo mé nadšení bariérami.

Dnes už je mi jasné, že mohu mít, co si do svých cílů zadám. Stačí najít blokační programy a smazat je a pak mít jednoduchý systém denních úkolů pro postupné dosahování cíle.

💫Zní to jednoduše?💫

Ano. Jednoduchost přece všichni chceme. Složité systémy jsou protivné a vyhoříme u nich záhy po jejich nastartování.

👉Představuji vám jedinečný online trénink „Jak hledat a mazat zaryté programy v podvědomí, které vznikly ve vaší minulosti“👈

Tento trénink je VIP vstupenkou do kuchyně mé celoživotní práce. Pozorování lidského chování, úspěchů a neúspěchů. Zabývám se tím roky, abych zjistil, proč se některým daří a jiným ne. Co stojí za schopností být úspěšným a dosahovat předsevzetí a tužby.

🚀Dnes s vámi sdílím svůj jedinečný vynález,🚀

který mi denně pomáhá narovnat svůj život ke svým cílům. Osobně vás chci učit, jak si s vaší minulostí poradit a vykořenit ji ze své hlavy, aby vás již více neotravovala.

Představuji vám promyšlený systém práce s nejsilnějším počítačem na světě (lidským mozkem), aby vás začal poslouchat na slovo a neodporoval vašim touhám a cílům. Netrápil vás pocitem viny a nedokonalosti. Neubíral vám tolik potřebnou sílu odváděním pozornosti na akci s nižší prioritou.
 

Vteřiny času jsou zrnka písku a musíme je využívat pečlivě. Je potřeba mít systém

Představte si písek na pláži. Každé zrnko písku je maličký kousek zlata. Každá vteřina času je jako zrnko písku. Ze vteřin času můžeme poskládat velkou zlatou věc. Musíme ale ty vteřiny seskupit k sobě a pracovat promyšleně na cestě ke svému cíli.🎯

Necháme-li se svou hlavou odvádět k jiným aktivitám, které nesouvisí s naší cestou k cíli, prokrastinujeme, odkládáme dosažení svého cíle.

Přelomový systém, který vás posune z činění drobných změn k opravdovým posunům

 • V 19 lekcích tréninku vám představím pokročilý systém, který když uvedete v praxi, dokáže vám rychle mazat nežádoucí bloky z hlavy, a tak přivést váš mozek k novým myšlenkám a závěrům.
 • Mazáním škodlivého softwaru z hlavy dáte prostor pro novou výrobu myšlenek a otevřete pro sebe brány nových příležitostí. Je to pouze vaše hlava, která – pokud si necháte starou – vidí věci podobně, jako vaši předci. Ti vám ji nastavili podle jejich vlastních programů.

Získejte jednoduchý návod na vyhledání

a mazání nežádoucích bloků z hlavy

 • V první sérii videí se budeme učit, jak pracuje náš mozek. Jak vznikají emoce a pomaličku se seznámíme s pojmy „emoční kuchyně v hlavě“. Jaké zákonitosti mozek používá pro výrobu emocí. Naučíme se chápat princip emočních čísel a proč jsou tak důležitá. Zavedeme 4 oblasti, podle kterých se ukládané emoce třídí.
 • V druhé sérii videí se budeme učit, co je to Emoční rovnice – program zapsaný v podvědomí. Jak vznikl a jak se ukládá. Jak jej poznáme. Podíváme se na rozpoznávání programů ve 4 oblastech podvědomí.
 • Ve třetí části videí se naučíme testovat, zda jsme programy našli správně. Osvojíme si způsob, jak vyrábět mazací protiprogramy, které později zajistí vymazání starého programu z minulosti ze synaptické mapy v hlavě.
 • Ve čtvrté části videí přejdeme k nauce vkládání nových programů do hlavy tak, aby se vytvořily nové synapse. Zbrusu nové spojení mezi neurony, jež způsobí revoluci v hlavě a přenastaví stará spojení tak, aby nemohla být používána při výrobě emocí a následně k rozhodování.
 • V nástavbovém vzdělávání dostanete ještě mnohem více. Připravil jsem pro vás navíc 14 vzdělávacích lekcí, kde se naučíte další věci o své hlavě a práci podvědomí.

A proč vlastně toto všechno dělám?

Chci, aby již nikdo nemusel zbytečně trpět a ztrácet čas pomalými metodami. Aby měl k dispozici nástroje, které jsem otestoval na sobě a denně je používám. Emoční rovnice je ucelený systém, který jsem otestoval na stovkách klientů za posledních 10 let. A můj systém je funkční.
 

Tomáš

Nadšený sportovec
Nevěřil bych tomu, jak to krásně funguje! Taková jednoduchá metoda tyhle rovnice… Neskutečný. Je mi božsky:-). Děkuji!

Podívejte se, co Emoční rovnice umí

Výhody, které získáte vstupem do studia

 • Naučíte se velmi dobře ovládat svůj mozek.
 • Naučíte se hledat hlavní bloky, které vám brání v rozvoji.
 • Naučíte se hledat škodlivé Emoční rovnice.
 • Naučíte se, jak Emoční rovnice vymazat.
 • Naučíte se jak využít vzniklé nepříjemné situace pro vyhledávání Emočních rovnic.
 • Vzniklý problém si můžete hned podchytit v pracovním sešitu.
 • Ušetříte za osobní koučink.
 • A mnoho dalších výhod, které na vás již čekají.

🌍 Dopřejte si žít lepší život. 🌍

Učte se přímo od tvůrce metody

Aleš Kalina je přední český kouč a autor metody Emočních rovnic.

Celý život se zabývá otázkou, jak být v životě spokojený a dosáhnout toho, po čem toužíme. Pochopil, že neúspěch a neštěstí nejsou hříčkou osudu, ale našeho mozku. Své myšlenky zformuloval do výukového programu "Emoční rovnice online". Nyní máte i vy možnost vyzkoušet program, který vede ke spokojenějšímu životu.

 

Absolvujte celý trénink, až potom se rozhodněte! Máte moji 30 denní garanci vrácení peněz.

Vstupte do tréninku nyní, projděte si celý trénink, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí, napište mi a já vám vrátím celou částku zpět. Je to opravdu jednoduché. Stačí, když mi po skončení napíšete e-mail: "Aleši, promiň, ale toto není pro mě" a vrátím vám bez odkládání celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým tréninkem jsem si naprosto jistý! Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci.

 

Pokud na jednu za 10 otázek odpovíte ANO, pak bude tento trénink pro vás skvělým pomocníkem.

 • Opakují se vám určité situace a prožitky stále dokola?
 • Máte pocit, že jste se za poslední dobu nikam moc neposunuli?
 • Odkládáte často a neumíte se proti prokrastinaci ohradit?
 • Chodí vám do života stále stejný druh partnerů💓
 • Milujete svoji práci, ale neumíte se v ní rozvinout?
 • Máte svůj finanční plán, ale nedaří se vám ho plnit?
 • Vaše nadváha neklesá podle vašeho harmonogramu?
 • Neumíte si poradit s pocitem viny?
 • Máte pocit, že nevíte, proč jste se narodili?
 • Máte nízkou sebehodnotu a nedaří se vám ji navýšit?

❓❓❓ANO❓❓❓

Pokud jste odpověděli na některou z otázek ANO,
pak bude pro vás můj trénink pokladem.

A řeknu vám proč. Když najdete své emoční programy z minulosti, zjistíte, že váš problém je pouze výpočtem vaší hlavy. Že jako takový na světě není. Pouze vy jste mu dali váhu a máte pocit, že existuje. Když řídící program najdete a vymažete, problém vám zmizí. Vaše hlava nebude mít software, aby se k existenci problému znova dopočítala.

☝Osobně si dávám pevný závazek předat

vám krok za krokem to nejlepší, co jsem se za posledních 10 let o emočním programování naučil. To vám tady slibuji.

A proč vlastně toto všechno dělám?

Chci, aby již nikdo nemusel zbytečně trpět a ztrácet čas pomalými metodami. Aby měl k dispozici nástroje, které jsem otestoval na sobě a denně je používám. Emoční rovnice je ucelený systém, který jsem otestoval na stovkách klientů za posledních 10 let. A můj systém je funkční.
 

🚀 Vstupem do tréninku „Emoční rovnice online“ získáte 🚀

 • 20 tréninkových video lekcí
 • 20 audio nahrávek MP3
 • Interaktivní pracovní sešit speciálně naprogramovaný pro jednotlivé lekce v hodnotě 480 Kč.
 • Bonusový trénink: Jak lépe hledat a otáčet Emoční rovnice v různých situacích

Cena tohoto tréninku je 3 800 Kč vč. DPH

 

Ale vydržte chvilku

Pro zdárné studium člověk potřebuje i osobní podporu. A právě tu bych vám rád nabídl ve svém privátním Mentoring klubu. Členové mají ode mě osobní péči a té si nesmírně cení. Víme přece, jak lehce se dá odpadnout od svého dobře učiněného předsevzetí.

V mém klubu získáte to nejlepší, co mám:

 • Přístup k mým unikátním tréninkům v hodnotě 220 000 Kč, jenž vyučuji své klienty při koučinku za zavřenými dveřmi, které se postupně doplňují 1x za 14 dnů i podle otázek a potřeb členů.
 • Moji plnou osobní podporu pro váš trénink.
 • 1 hodinu s mým certifikovaným koučem.
 • Vstup do poradny se mnou, kde můžete položit svůj dotaz.
 • Možnost sledovat ukázky koučinku a hledání emočních rovnic v přímém přenosu na dobrovolnících.

Touto nabídkou členství chci podpořit vaši touhu na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál.

Koučink se mnou stojí 10 000 Kč za jednu hodinu a vy v mém privátním klubu budete mít přístup k tomu nejlepšímu, co lidem dávám osobně při koučinku za zavřenými dveřmi.

 

Členství v tomto klubu je od 390 Kč/měsíc a já vám dnes nabízím roční členství s mojí plnou podporou a výhodami klubu za 2970 Kč.

+

Celý trénink Emoční rovnice online jako bonus,

který vám zůstane navždy.

Rekapitulace unikátní nabídky, která skončí za:

Cena tréninku Emoční rovnice: 3800 Kč

Cena ročního členství v klubu: 2970 Kč


Celkem: 6770 Kč

Pouze nyní můžete získat trénink Emoční rovnice online

s Mentoring klubem na rok s mojí plnou podporou v klubu za:

2 970 Kč

(Po skončení této unikátní nabídky se cena vrátí na původních 6 770 Kč.)