Úspěšně jsme odhalili více než 125 000 Emočních rovnic

Odhalte ty své a získejte doživotní návod na úspěch a pohodu

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy.

 

Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.

Podívejte se, co Emoční rovnice umí

Výhody, které získáte vstupem do studia

 • Naučíte se ovládat svůj mozek.
 • Naučíte se hledat škodlivé Emoční rovnice.
 • Naučíte se, jak Emoční rovnice vymazat.
 • Naučíte se jak využít vzniklé situace pro hledání Emočních rovnic.
 • Dostanete jednoduchý návod pro nalezení svých bloků v hlavě.
 • Vzniklý problém si můžete hned podchytit v pracovním sešitu.
 • Ušetříte za osobní koučink.
 • A mnoho dalších výhod, které na vás již čekají.

Umožnili jsme tisícům žít lepší život

0
+
OBJEVENÝCH EMOČNÍCH ROVNIC
0
+
KLIENTŮ PROŠLO PROGRAMEM
0
+
ODKOUČOVANÝCH HODIN

Učte se přímo od tvůrce metody

Aleš Kalina je přední český kouč a autor metody Emočních rovnic. Celý život se zabývá otázkou, jak být v životě spokojený a dosáhnout toho, po čem toužíme. Pochopil, že neúspěch a neštěstí nejsou hříčkou osudu, ale našeho mozku. Své myšlenky zformuloval do výukového programu "Emoční rovnice online". Nyní máte i vy možnost vyzkoušet program, který vede ke spokojenějšímu životu.

 

Garance vrácení peněz
do 21 dnů od nákupu

Představovali jste si to jinak? Pokud metoda nesplnila vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Za neúspěchem a depresí stojí jedno jediné

Registrací do kurzu získáte přesně to, co potřebujeme všichni. Návod na štěstí. Neúspěch a černé myšlenky se dají jednoduše odstranit. Stačí najít špatný program v hlavě a stačit tlačítko DELETE.

Naučte se získat, co již dlouho chcete

Magické dotek ani rozdělovník štěstí neexistuje. Vymažte ze své hlavy ty špatné a omezující programy a i vy získáte, po čem již dlouho toužíte.

Ovládněte svůj mozek jednoduchými příkazy

Mozek je pouze stroj a řídí nejen srdce člověka, ale i jeho emoce a náladu. V kursu získáte jedinečnou schopnost tento počítač ovládat.

Hezká rodina, dostatek financí, práce nad poměry a zdraví jako bonus?

To vše můžete získat tím, že se naučíte znalostem v tomto kursu. Stačí v mozku předělat nevhodné programy z dětství uvidíte změny docela rychle.

Získejte přístup do online programu ještě dnes!

 • 20 tréninkových video lekcí
 • 20 audio nahrávek MP3
 • Bonusové materiály (PDF, MP3)
 • Doživotní přístup
 • Bonusové video jak pracovat s Emočními rovnicemi více do hloubky
 • Interaktivní pracovní sešit v hodnotě 480 Kč.

Speciální cena za: 3 800 Kč

 

Objednávkový formulář

Reference spokojených klientů

Lenka

Chci Vám poděkovat za objevení metody Emočních rovnic. Metoda je výjimečná, jedinečná, u nás revoluční. Díky emočním rovnicím jsem se vydala na cestu, která mě dovedla k dobrému pocitu, který je k nezaplacení a já si ho již nenechám nikým a ničím vzít. Jsem šťastná, že jste, že jsem Vás našla, že můžu na sobě takto pracovat.

Marek

Jsem moc rád, že to Aleš takhle „technicky“ zpracoval. Metoda Emočních rovnic je rozdělení problému na malé podproblémy a ty na menší podproblémy, jejichž řešení je triviální. Ještě jednou moc děkuji za pomoc.

Marek z Moravy

Rád bych sdílel zážitky, které u mne způsobila práce s Emočními rovnicemi.Před 2 lety jsem si koupil CD o Emočních rovnicích. Jako člověk zvídavý jsem metodu hned vyzkoušel. Pracoval jsem dle instrukcí na svých rovnicích asi 1 měsíc. Každý týden jsem pracoval na 7 rovnicích. Vše jsem si zapisoval do Excelu. Potom jsem to vše nechal být. Zdálo se mi, že se nic nezměnilo. Jak jsem byl ale překvapený, když jsem během uklízení své kanceláře našel tyto listy s Emočními rovnicemi. Spadla mi brada. Víc než půlka věcí, které jsem tenkrát před 2 lety řešil se začala opravdu měnit a to dokonce směrem k novým emočním filmům, které jsem vytvořil. Tvá metoda je nesmírně účinná a funguje. Obzvláště s odstupem těch 2 let mohu potvrdit jasnou změnu k lepšímu. Tímto Ti chci poděkovat za tvou práci a popřát hodně pohody a lásky v Tvém životě.

Pepa

Krásný den pane Kalino, chtěl jsem Vám poděkovat za Vaše znalosti a za Vaše učení. Začal jsem chodit na koučink a pracovat na Emočních vzorcích. Nalezl jste techniku, která je pro mou logickou hlavu to pravé ořechové. Vaše techniky jsou velmi prosté a jednoduché a v tom je právě jejich kouzlo.

Lenka

Jsem moc ráda, že jsem se setkala s tak výjimečným člověkem, jakým Aleš je, a díky jeho metodě Emočních rovnic jsem si nejenom zvýšila sebevědomí, ale změnil se mi i celý život.

Jakub

Dobrý den pane Kalino, chtěl bych vám moc poděkovat. Před dvěma lety jsem byl v špatné situaci. Nemohl jsem najít práci, vyhodili mne z univerzity a na účtu nula. Absolutně jsem nevěděl, co budu dělat. Nechápal jsem, jak jsem tohle mohl dopustit a jak se to všechno vlastně stalo. Ať jsem dělal, co jsem dělal, pořád se mi nedařilo. Tenkrát jsem si koupil vaše CD. Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřil. Po dvou letech s Emočními rovnicemi? Jsem zpátky na univerzitě s nadprůměrnými výsledky, mám dvě práce, 200 000 Kč na účtu a krásnou holku. Je mi 23 let. To hezké přišlo stejně nepozorovaně jako to špatné. Nevím sice přesně, jestli za to můžou rovnice, ale nic jiného mě nenapadá. Děje se mi přesně to, co popisujete, že se má dít, když člověk pracuje s rovnicemi. Zaplatil jsem sice jen 350 korun, ale skutečná hodnota se nedá vyčíslit. Přeji Vám Aleši, ať se Vám ve všem daří a ještě jednou děkuji.

Tom

Nevěřil bych tomu, jak to krásně funguje! Taková jednoduchá metoda tyhle rovnice… Neskutečný. Je mi božsky:-). Děkuji!