Jak zneškodnit manipulátora

motivační audioprogram

Tento motivační audioprogram vás jednou pro vždy naučí rozpoznat a zneškodnit manipulátora, který vám znemožňuje žít život, který si zasloužíte. Věděli jste, že manipulátorem můžete být i vy sami? Tuto a další pravdy si nyní můžete osvojit pohodlnou cestou na tomto motivačním audioprogramu.

Dostupné jako:

0
+
Audioprogramů prodáno
0
+
Fanoušků na Facebooku
0
+
Nalezených Emočních rovnic
0
+
Účastníků koučinku

Co díky audioprogramu naučíte?

Rozpoznat manipulátora

Naučíte se jednou pro vždy ve svém okolí najít a zneškodnit všechny manipulátory, kteří vám nedovolují žít život, který si zasloužíte.

Zjistíte, proč se necháte manipulovat

Odhalíte hlavní důvody proč děláte věci, o kterých víte, proč je nechcete dělat.

Odhalíte vlastnosti manipulátora

Dostanete odpověď na to, proč manipulátor vlastně cítí potřebu druhé ovládat a manipulovat s nimi.

Jaké zbraně manipulátor používá

Poznejte zbraně manipulátora, které používá k dosažení svého cíle.

Proč trpíme pocitem viny?

Trápí vás pocit viny? Víte proč? Chcete se nadobro zbavit viny? Na CD vás to naučím.

Proč nás ovládá strach?

Poznejte nejčastější příčiny strachu a zbavte se ho elegantně a rychle.

Aleš Kalina představuje svůj audioprogram

Zbavte se manipulátorů ještě dnes. Neváhejte a učiňte ještě dnes první krok k životu bez manipulátorů ve svém okolí.

Audioknihu "Jak zneškodnit manipulátora" si můžete objednat ve formátu MP3 nebo na CD nosiči.

Proč si audioprogram rozhodně pustit?

Udělejte si rychlý přehled o nejdůležitějších myšlenkách jednotlivých kapitol tohoto motivačního audioprogramu.

Kapitola 1

V první kapitole se dozvíte, kdo to vlastně manipulátor je a základní metody, jak ho rozpoznat. Zjistíte, že manipulátoři jsou ke svému chování předurčeni již od dětství a že za to z velké části může výchova.

Kapitola 2

Proč děláme to, co nechceme? To je tématem této kapitoly. Důležitou částí bude i vysvětlení tzv. emočních děr. Dozvíte se, co to emoční díry jsou a proč je důležité je zacelit.

Kapitola 3

V další kapitole vás zavedu k samé podstatě manipulace. Proč děláme věci nesvobodně? Je to z pocitu strachu nebo viny? Na to se budeme snažit najít společně odpověď.

Kapitola 4

Čtvrtá kapitola popisuje osobu manipulátora. Kdo je typický manipulátor či manipulátorka? Jaké jsou jejich vlastnosti. Věděli jste, že manipulátoři mají dvě nejzásadnější zbraně, které jsou ochotni vždy nasadit?

Kapitola 5

Vina a strach. Zásadní slova v oblasti manipulace. Společně si vysvětlíme, kde se tyto pocity berou a proč mají tak zásadní vliv na proces manipulace a především na to, zda se manipulaci ubráníme.

Kapitola 6

V poslední kapitole vám poskytnu pět „zbraní“ na zneškodnění manipulátora. Začneme těmi nejlehčími a skončíme u pořádného kalibru, tak aby vás již nemohl nikdo manipulovat.

Aleš Kalina

Autor metody Emoční rovnice a tohoto online programu
Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale s nepřízní osudu jsem se nehodlal smířit. Slíbil jsem si v roce 1994, že dokud nad nepřízní nevyhraji, tak se nevzdám. Díky svému slibu jsem objevil způsoby, jak se poprat s nastaveními v hlavě, jenž nás vedou ke špatným rozhodnutím a následně k nepříjemným zkušenostem. Své myšlenky jsem zformuloval do výukových programů, které nyní předkládám i vám.

Objednat audioprogram

Garance dodání

Garance dodání do jednoho pracovní týdne. Můžete si být jisti, že po objednání budete mít knihu u sebe do jednoho pracovního týdne.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

Máte otázky? Napište nám.

V případ jakýchkoliv otázek, neváhejte nás kontaktovat na dotazy@aleskalina.cz nebo na tel. +420 602 375 165.

Reference spokojených posluchačů

Co si myslí posluchači?
Přečtěte si recenze osob, kterým toto CD pomohlo.

Chtěla bych poděkovat panu Kalinovi za to, co dělá. Pomohl mi, díky jeho radám jsem se dokázala postavit svému bratrovi, podle kterého jsem skákala i v dospělosti. Stydím se za to, že jsem to neudělala už dřív.

Simona

Koupila jsem si CD manipulátora u Vás přes internet. Nic jsem o manipulaci nevěděla, tak jsem si ho vybrala čistě ze zvědavosti. Nejvíc mě zajímalo, jaké jsou způsoby odstranění manipulátora, jak uvádí pan Kalina ve videu. Musím říct, že jsem byla opravdu překvapená z toho, co jsem se dozvěděla.

Magda

Tuto namluvenou knihu jsem si koupila spíše ze zvědavosti. Nakonec jsem ale nelitovala. Návody na odhalení manipulátora opravdu fungují. Byla jsem překvapená.

Jana

Dobrý den, jsem moc ráda, že existují takoví lidé jako vy, kteří se snaží pomoci druhým ve zlepšování jejich života. Objednala jsem si vaše CD a od té doby pracuji na svém životě.

Jana S.